  • SMK150SB
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
COFFEE GRINDER SMK150SB GOR
SMK150SB
Coffee grinder · SMK150SB
  • Features
  • Technical details
  • Support
  • Related products
Features
Maximize the freshness
Chopping spices
Advanced geometry for grinding-icon
Advanced geometry for grinding
Cord storage space-icon
Cord storage space
Easy and convenient to operate-icon
Easy and convenient to operate
Perfect grinding results
Reduce clutter
Made for everyday use
Technical details
General information
Product group
Coffee grinder
Cabinet material
Plastic + metal
Interior material
Stainless steel
Blade material
Stainless steel
Efficiency
Motor power (max)
150 W
Control
Type of display
No
Switch ON
Instant power - On/Off with protector
Whole grains coffee container
45 g
Safety
Overheat protection for extra safety
Yes
Safety switch for perfect safety
Yes
Switch ON with protector
Accessories
Knife for efficient grinding
Single
Accurate fine grinding blade
Power cord storage
Reel compartment guarantees easy storage
Feet for stability
Rubber feet for stability
Cleaning
Dishwasher safe for fast and efficient cleaning
No
Technical data
Connected load
150 W
Width of the product
85 mm
Height of the product
215 mm
Depth of the product
105 mm
Height of the packed product
148 mm
Width of the packed product
90 mm
Depth of the packed product
90 mm
Length of electrical cord
700 mm